top of page

Royan Hotels'e Hoş Geldiniz

PHOTO-2022-04-17-13-40-25.jpg

İstanbul Sultanahmet'te lükse ve mirasa açılan kapınız Royan Hotels ile tanışın. 2018 yılında kurulan ilk otelimiz Royan Suites Sultanahmet'te benzersiz konforu deneyimleyin. Sadece kısa bir yürüyüş mesafesindeki ikonik Ayasofya gibi yakındaki hazineleri keşfederken kendinizi şehrin zengin tarihine bırakın.

Şimdi kendinizi ikinci başyapıtımız, Radisson Bireyler Üyesi Royan Hotel Hagia Sophia İstanbul'da hayal edin. Teras restoranımızda enfes bir kahvaltının tadını çıkarırken güne nefes kesen deniz manzarasıyla başlayın. Hafif esintiyi hissedin ve büyüleyici atmosferin sizi saf bir hoşgörü dünyasına taşımasına izin verin.

Her iki otel de bir dinlenme cenneti, modern olanaklar ve kusursuz hizmet sunmaktadır. Muhteşem Sultanahmet Camii'nden Topkapı Sarayı'nın ihtişamına kadar İstanbul'un tarihi yarımadanın harikalarını keşfedin. Zarif süitlerimizde gevşeyin ve sizi çevreleyen canlı kültürü kucaklayın.

Lüks ve mirasın kusursuz bir şekilde harmanlandığı unutulmaz bir deneyim için Royan Hotels'i seçin. Konaklamanızı bugün ayırtın ve ömür boyu sürecek değerli anılar yaratın.

bottom of page